Pikantn├ę kuracie na kari om├í─Źke s ke┼íu smotanou, zelerov├ę halu┼íky

45 min├║t

─żahk├Ż

4 porcie

Potrebujeme (pre 4 osoby):

600 g kurac├şch p┼Ľs
1 cibu─ża
1/2 ─Źervenej /┼żltej papriky/
2 PL masla
1 menšia cuketa
hrs┼ą su┼íen├Żch paradajok
3 ly┼żice pikantnej kari pasty /v s├║lade s SCD/
500 ml kešu smotany
500 ml v├Żvaru /vody/
so─ż, nasekan├í ─Źerstv├í petr┼żlenov├í v┼ła┼ą.

Postup:

Umyt├ę kuracie prsia nakr├íjame na kocky ,orestujeme na masle ,osol├şme a odlo┼ż├şme. Na v├Ą─Ź┼íej panvici /wok/ na masle orestujeme nakr├íjan├║ cibu─żu, papriku a nakr├íjan├ę su┼í. paradajky, ktor├ę pred varen├şm namo─Ź├şme do studenej vody. Cuketu nastr├║hame na hrubom str├║hadle, vy┼żm├Żkame,/cez handru/ a prid├íme dusi┼ą ku zelenine. Podlejeme v├Żvarom. Prid├íme m├Ąso. Kari pastu rozmie┼íame┬á s ke┼íu┬á smotanou a v├Żvarom a vlejeme do zeleniny s m├Ąsom.Povar├şme asi 20 min.,dosol├şme, prid├íme nasekam├║ petr┼ż.v┼ła┼ą a odstav├şme. Pod├ívame so zelerov├Żmi halu┼íkami z ban├ín.m├║ky. Recept┬á na zelerov├ę halu┼íky n├íjdete pri pe─Źenej rybe s le─Źom a halu┼íkami.

 

 

No Reviews

Postup

1.

Umyt├ę kuracie prsia nakr├íjame na kocky ,orestujeme na masle ,osol├şme a odlo┼ż├şme.

Ozna─Źi┼ą ako dokon─Źen├ę
2.

Na v├Ą─Ź┼íej panvici /wok/ na masle orestujeme nakr├íjan├║ cibu─żu, papriku a nakr├íjan├ę su┼í. paradajky, ktor├ę pred varen├şm namo─Ź├şme do studenej vody.

Ozna─Źi┼ą ako dokon─Źen├ę
3.

Cuketu nastr├║hame na hrubom str├║hadle, vy┼żm├Żkame,/cez handru/ a prid├íme dusi┼ą ku zelenine. Podlejeme v├Żvarom. Prid├íme m├Ąso. Kari pastu rozmie┼íame┬á s ke┼íu┬á smotanou a v├Żvarom a vlejeme do zeleniny s m├Ąsom.Povar├şme asi 20 min.,dosol├şme, prid├íme nasekam├║ petr┼ż.v┼ła┼ą a odstav├şme.

Ozna─Źi┼ą ako dokon─Źen├ę
4.

Pod├ívame so zelerov├Żmi halu┼íkami z ban├ín.m├║ky. Recept┬á na zelerov├ę halu┼íky n├íjdete pri pe─Źenej rybe s le─Źom a halu┼íkami.

Ozna─Źi┼ą ako dokon─Źen├ę
Zna─Źky